HAKKIMIZDA

 
1952'den beri

ŞAROĞLU BAHARAT


FİRMAMIZ

1952 yılında ticaret hayatına başlayan firmamız, 1994 yılında baharat sektörüne geçerek Şaroğlu Baharat ismi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Baharat ürünlerinin yanı sıra Bitkisel - Kozmetik" ürünlere de yönelen Şaroğlu Baharat, Florest, Green Slim, Mahza ve Bildiğin Aktar markalarıyla 400 den fazla doğal ürün çeşidini piyasaya sunmuştur. Markaları ile ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Üretmiş olduğu bitkisel ürünlerle pazar payını artırırken ülkemizde yakaladığı bu başarıyı dış pazarlara da taşıyarak uluslararası bir marka olmayı hedeflemektedir. 1200 m. kapalı alanda faaliyetlerini sürdüren firmamız, gerektiğinde kapasitesini iki katına çıkarabilecek teknik altyapı ve donanıma sahiptir. Florest, Greenslim ve Mahza ürünlerinin Konya içerisindeki dağıtımını kendi bünyesindeki kadrosuyla yaparken, Konya dışında da pazarlama , bayii ve alt bayilerle örgütlenerek pazar ağını genişletmeye devam etmektedir.


VİZYONUMUZ

“Sağlığınıza değer veriyoruz” temel ilkesi doğrultusunda “Doğanın Sizlere Armağanı” sloganı ile ürünlerimizin bir yaşam biçimi olarak benimsenmesinde ve yaygınlaştırılmasında büyük bir rol üstlenen ŞAROĞLU BAHARAT "Sağlıklıyım, Zindeyim" diyenlerin markası olmayı hedeflemektedir.


MİSYONUMUZ

ŞAROĞLU BAHARAT; sağlıklı yaşam felsefesini benimsemiş, doğal ve sağlıklı ürünler üreterek insan sağlığına hizmet etmeyi amaç edinmiştir.


DEĞERLERİMİZ

İnsan sağlığını önemseyen, Ahlaki değerlere ve toplumsal duyarlılığa sahip, Emeğe ve insana saygı Kalite – Güvenilirlik – Dürüstlük – Girişimcilik – Yenilikçilik Değişime ve yeniliğe açık bir yaklaşımla başarıyı hedefleyen


KALİTE ANLAYIŞIMIZ

ŞAROĞLU BAHARAT; ürettiği ürünleri 16 yıllık birikimini çalışmalarına katarak, uzman kişiler eşliğinde, hijyenik ve modern tesislerinde, piyasaya sunmaktadır. Üretim ve hizmet kalitesini artırmak için yeni teknolojileri takip ederek, piyasanın ihtiyaçlarını müşteri memnuniyetiyle birleştirerek kaliteli ve güvenilir yeni ürünleri piyasaya sunmaktır.